Ogłoszenie

HCW Blood Money 2011 już w niedzielę 17.04.2011

#16 2011-03-27 07:20:46

JohnCena

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 117
Punktów :   

Re: Ring

Na hali rozbrzmiewa theme mistrza wagi ciężkiej Skull X idzie w strone ringu z mikrofonem gdy już się tam znajduję mówi:"Dzisiejszym tematem który chcę poruszyć jest Visper to typ który kradnie mój styl patrzyłem na wygląd jego szatni to wszystko od mnie zgapił wszyściutko!!A wież co się dzieje z ludźmi którzy zaczynają ze mną?.Więc już przegiąłeś na Cage Of Honor bronię pasu WHC z Edge obronię go a na Explosion chciałbym zobaczyć walkę Skull X & Karix vs The Visper & Randy Orton!!!Powiem ci jeszcze jedno jeśli do takiej walki dojdzie to wygramy."Beacuse I'm Skull X!!!!!!And I'm World Heavyweight Champion!!!!!Po tych słowach Skull X opuszcza ring oraz halę udając się do szatni.


World Heavyweight Champion!!!

Offline

 

#17 2011-03-27 21:01:38

karix1

BOOKER

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 10000020
Punktów :   

Re: Ring

http://www.youtube.com/watch?v=yQXncvsyNAw   Karix w drodze na ring
- Poczekaj chwile Skull X wiem że ten cały Visper ci zalazł za skóre i tak samo jak ja chcesz walki z nim. ale Ja coś obiecałem sobie przede  wszystkimi fanom HCW!!!!!!! Wiesz co to było? Pamiętasz? Było to wybicie mu z głowy wszystkich myśli związanych z moim pasem Poland Championship i zrobienie to  w jak najokrutniejszy sposób. więc ja ci tylko mówię Zostaw go mnie .
Karix rzuca mikrofon i idzie do szatni http://www.youtube.com/watch?v=yQXncvsyNAw

Offline

 

#18 2011-03-29 22:39:29

 spear2

Superstar

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 80
Punktów :   

Re: Ring

Słychać muzykę Welcome to the world i publiczność szaleje. Na ring szybko wbiegają Ash-V, tak jak robili to kiedyś Rockersi. Asher ma w dłoni mikrofon. Zaczyna mówić.
Nazywamy się Ash-V! Jak już wam wcześniej mówiłem, jesteśmy przyjaciółmi. Założyliśmy tag team, bo chcemy rządzić w dywizji tag team.
Jak wiecie, obaj straciliśmy pasy na Cage Of Honor. A teraz mamy zamiar zdobyć pasy tag team...Ale...zawsze jest jakieś ale...nie mamy przeciwników!
Jedynym tag teamem jaki jest lub był to Karix i Skull X. A chodzą pogłoski że właśnie ich tag się rozpadł. Także prosimy was zawodnicy HCW... Znajdźcie jakichś tag team partnerów,
ponieważ chcemy walczyć z wami o Tag Team Championship!
Asher daje mokrofon Ra-V. Tak jak powiedział mój wieloletni przyjaciel, mamy zamiar zostać Tag Team Championami!
Niestety na COH przegrałem... i zdobędę pas tag team razem z Asherem.

Ra-V i Asher chwytają mikrofon i równecześnie do niego krzyczą.
WHISPERS OF NIGHT ARE HERE!
Uśmiechnięci schodzą powoli z ringu przybijając piątki fanom, a publiczność skanduje Let's go Asher, Let's go Ra-V!

Offline

 

#19 2011-03-30 17:12:18

kanioha9

Superstar

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring

Na Hali rozbrzmiewa się theme The Miza a ten z mikrofonem wchodzi na ring i mówi :

- To nie fair że przegrałem z Zackiem Ryderem. Podejrzewam że on się przespał z Głownym mengarem dlatego wygrał. Nie pojawił się na ringu aby co kolwiek powiedzieć ani nic się tym nie przejmował ale to bylo ustalone że on ma wygrać. Taka wlasnie jest nędzna na federacja. Jeżeli w najbliższym czasie nie dostane walki rewanżowej z Zackiem to rozwiązuje kontrakt z HWC. Przykro mi ale nie bede tutaj jakąś szmatą do tego aby na mnie wyzywały jakieś lamy i geje. ! Może to być moja ostatnia przemowa jezeli w kartach nie bedzie mojej walki z Zackiem o pas. Wiec za zaś mówie wiem Zegnajcie !


Najgorszy fed na swiecie ! NIEPOLECAM i kto mi to zmieni ten frajer i cwel.

Offline

 

#20 2011-03-31 06:46:04

JohnCena

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 117
Punktów :   

Re: Ring

Na arenie rozbrzmiewa theme Mistrza Świata Wagi Ciężkiej Skull X wchodzi do ringu z mikrofonem i mówi:
Jestem Skull X i jestem posiadaczem pasu WHC ale to już wszyscy wiedzą na Explosion ma walczyć Edge którego już wiele razy rozwaliłem broniąc pasu World Heavyweight Champion a on zmierzy się z jakimś The Miz'em nie znam go ale napewno jest cienki jak sądzę więc on walczą na siebie razem o pretendenta do mojego pasu na Blood Money i nawet nie wiem ktoby z nich wygrał jednego i drugiego pokonam.Na Explosion walcze na mistrza HCW też go pokonam ponieważ to młody zawodnik zwie się John Morrison.A wracając do The Miz'a tego ulizanego typa jeśli się nie uspokojisz sam oklepie Ci morde na Blood Money jeśli wygrasz na Explosion a tym samym pozostane nadal mistrzem WHC.Because I'm Skull X!!!!And I'm World Heavyweight Champion!!!
Skull X schodzi z ringu i zmierza w stronę szatni.


World Heavyweight Champion!!!

Offline

 

#21 2011-04-01 23:24:33

kanioha9

Superstar

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring

Na Hali rozbrzmiewa się theme The Miza a ten z mikrofonem wchodzi na ring i mówi :

- Theee Miz wita wszystkich !! Jak już wiecie przegrałem niesłusznie z tym bażantem Zackiem Ryderem czy jak on tam sie zwie. To jest nie ważne już teraz poniewaz, wybrałem sobie nowy cel. Jest Nim Edge , nastepnie Skull X i na moim ramieniu będzie pas World Heavyweight Champion ! Edge jest cięzkim rywalem ale nie na pana... Awesome ! Jestem tutaj najlepszy i udowodnie to. Droga to pasu World Heavyweight Champion jest bardzo łatwa. Pas jest na sięgniecie ręki. W walce pokaże wam mój spryt , odwage , siłe i zwycięstwo ! Po Blood money, gdy będe już mistrzem, wy będziecie składać mi pokłony a w szczególności tym Skull X ! Za kogo ty sie uważasz ? Myślisz że mozesz mnie oklepac ? Udwodonisz mi to ? Jesteś nikim , człowiekiem który ma pas dzięki układom ale mam nadzieje ze te czasy ukadów się skączyły i wygra po prostu zwycięstwa. Po Skull Crushing Finaly będziesz leżał nie przytomny a ja sie bede zastanawiał czy wygrac prosto czy moze isc po krzesła lub inne hardocor elemanty i cie znisczyć tak że bedą cie musieli zabierać lekarze ! Z Edgem zrobie to samo rozumiecie ?! Lepiej wycofajcie sie  z waki ze mną gdyż to za duże ryzyko dla takich amatorów jak wy ! Zegnam
http://img138.imageshack.us/img138/8702/0ee86e3c43.png[


Najgorszy fed na swiecie ! NIEPOLECAM i kto mi to zmieni ten frajer i cwel.

Offline

 

#22 2011-04-02 07:12:41

JohnCena

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 117
Punktów :   

Re: Ring

Na hali rozbrzmiewa theme Skull X ten zmierza w strone ringu z pasem World Heavyweight Champion jest już na ringu z mikrofonem:(Zaczyna się śmiać)Nie mogę pytam się CO??To jest śmieszne co powiedziałeś chyba że sobie żartowałeś bo wczoraj było Prima Aprillis?.Na Blood Money wygram jestem tego pewien i tej pewności napewno nie odbierze jakis Miz!!!!!Jesteś pewien że zdobędziesz pas WHC to zobaczysz co się z tobą satnie na Blood Money będziesz wynoszony z hali na noszach!!!'Because I'm Skull X!!!!And I'm World Heavyweight Champion'
Skull X rzuca mikrofon i schodzi z ringu zły podążając do szatni.


World Heavyweight Champion!!!

Offline

 

#23 2011-04-10 12:54:10

kanioha9

Superstar

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring

Jakiś Miz ? hahahhaha jakiś Skull X moze wygra.... hahaha dziaciak ogarnij


Najgorszy fed na swiecie ! NIEPOLECAM i kto mi to zmieni ten frajer i cwel.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jpog-center.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.blastmu.pun.pl www.mithrill.pun.pl www.dungal-serwer.pun.pl